O nás

Firma vznikla v roce 1996 za účelem poskytování kompletních ekonomických služeb pro malé, střední, velké, ziskové i neziskové organizace.

Od té doby činí portfolio našich klientů více než čtyřicet subjektů, fyzických i právnických osob, obcí i neziskových organizací.

V oblasti vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy a komplexního poradenství nabízíme vše, co můžete potřebovat.

Samozřejmostí je profesionální přístup, kdy přebíráme kontakt se všemi úřady, zodpovědnost za dodržování termínů a předávání všech potřebných přiznání a přehledů.

Nechceme po našich klientech znalost účetních a daňových předpisů, pravidelně se v těchto oblastech vzděláváme na akreditovaných seminářích.

Náš tým tvoří Jana Kousalová a Helena Kupcová.

Jana Kousalová vystudovala VŠE v Praze. Zkušenost získala prací pro soukromé společnosti na pozici ekonoma. Od roku 1991 podnikala jako fyzická osoba zaměřená na zpracování účetnictví a mezd. Mezi její koníčky patří studium jazyků a dobrovolnická práce pro neziskovou vzdělávací organizaci AFS mezikulturní programy o.p.s.

Helena Kupcová vystudovala střední ekonomickou školu v Turnově a od roku 2004 pracuje ve společnosti jako účetní se specializací na mzdovou a personální oblast. Jejím koníčkem je turistika.

 

Tisk Přidat mezi oblíbené
Ekonomická informační kancelář s.r.o.
Ulice:Jungmannova 1103
Město:506 01 Jičín
IČ:25257391
DIČ:CZ25257391
Tel.:+420 604 274 758
Pracovní doba:
Út - Čt 9:00 - 12.00 13.00 - 16.00
( nebo dle telefonické domluvy )
 Ing. Jana Kousalová
Helena Kupcová
E-mail:info@ekonomicka-kancelar.cz
 
Přenechte nám své starosti